Keto Viking
Fajna sylwetka to nie tylko siłownia i wyciskanie ale przede wszystkim właściwe odżywianie. Dieta ketogeniczna okazała się być zbawieniem! Masz szczęście, bo Viking nie jest liskiem chytruskiem, dlatego dzieli się swoją wiedzą, tworząc vlogi, na których pokazuje jak wygląda codzienne życie przy takim sposobie odżywiania, tłumaczy na czym polega dieta ketogeniczna, jakie są jej zasady i co najważniejsze – jakie posiłki przygotowuje!

#KetoViking #43 Fuj Tatar i ketobreja

Chodźcie zobaczyć jak robię keto tatar – może nie wygląda, ale smakuje całkiem spoko! Prosty i szybki przepis. A dodatkowo ugotujemy jeszcze ketobreję!

#KetoViking #42 Jajecznica OMAD

Jakby brakowało Wam pomysłu na OMAD (One Meal A Day) to proszę bardzo – najlepszy przepis na jajecznicę OMAD!

#KetoViking #41 Breja obiadowa

Dziś na tapetę wlatuje breja spożywcza. Wygląda średnio, ale smakuje zajebiście! To fantastyczna baza do wielu nowych potraw. Zresztą, obejrzyjcie a potem wypróbujcie sami!

#KetoViking​ #40 PIZZA HAWAJSKA

O pizzę hawajską toczy się odwieczna wojna. Jeść czy nie jeść – oto jest pytanie! Wspólnie sprawdźmy czy hawajska wybija z keto!

#KetoViking​ #39 Siekane i słonina

Chodźcie na wspólne gotowanie z Vikingiem! Dzisiaj siekamy mielone i otwieramy 15-miesięczną słoninę. Brzmi ryzykownie? Przekonajmy się razem!

#KetoViking​ #38 Kanapka Drwala

Dziś odcinek ekstra! Wcinamy pikantnego drwala z Mcdonald’s, robimy pogadankę o kaloriach i sprawdzamy czy warto dla niego wywalić się z keto!

#KetoViking​ #37 Pogadajmy przy kurczaku

Szybka pogawędka przy przygotowaniu pysznego kurczaka z czosnkiem. #ketoviking nie odpuszcza. Chodźcie po przepis, bo aż ślinka cieknie!

#KetoViking #36 Keto placki i w drogę

Rolowany boczek, przepis dla turbo debili. Do tego sos tatarski i keto saszetki. Viking na keto nie próżnuje!

Keto Viking #31 Szybki LIVE na 48h postu

Dzisiaj mija 48 godzin postu! Robimy grupowe dziabanie i sprawdzamy wyniki.

#KetoViking #35 Normalny dzień i golonko

Lecimy w trasę, spędźcie dzień z Vikingiem! Krótka pogadanka w samochodzie, a potem wcinamy golonko!